biuro@stalcargo.pl
58 736 29 26

Praca

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko SPEDYTOR krajowy/międzynarodowy.

Praca na stanowisku spedytora oferuje Ci w praktyce całą gamę możliwości rozwoju zawodowego z uwagi na kompleksową obsługę przeróżnych ładunków w relacjach krajowych jak i międzynarodowych

Co oferujemy?
Jasne warunki zatrudnienia – czyli stałe wynagrodzenie + premie.
Po okresie próbnym otrzymasz umowę o pracę na czas nieokreślony. Możliwość pracy zdalnej (home office) w późniejszym etapie. Wsparcie i towarzystwo fajnych ludzi, którzy zawsze chętnie Ci pomogą oraz wymienią się doświadczeniami.
Wewnętrzne szkolenie przed przystąpieniem do pracy, szkolenie z zakresu sprzedaży usług w TSL oraz materiały zapewniające przygotowanie do wykonywania zadań oraz ciągłe wsparcie na etapie wdrożeniowym.
Konkursy wewnętrzne i wyjazdy integracyjne

Czego wymagamy?
Doświadczenia min. 6 miesięcy na stanowisku spedytora/dyspozytora w transporcie drogowym - WARUNEK KONIECZNY.
Dyspozycyjności – otrzymasz samodzielne stanowisko pracy. Pracujemy stacjonarnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
Zaangażowania, chęci i skuteczności – dużo ciekawych wyzwań przez Tobą.
Umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych oraz efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole.

Twoje zadania:
Zajmiesz się bieżącą obsługą klientów firmy – dbamy o najwyższą jakość obsługi i świadczonych usług. Pozyskiwanie nowych klientów przewoźników, budowanie długofalowych relacji. Koordynowanie transportu krajowego i międzynarodowego. Realizacja procesów transportowych i współpraca z działem administracji.

Jeśli:

Znasz się na organizacji usług spedycyjnych to...

Wystarczy, że wyślesz nam swoje CV – dołącz list motywacyjny lub kilka słów o sobie

Miejsce pracy: Centrum Biznesowe Techno Park w Wejherowie, ul. Przemysłowa 35A.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Nie zapomnij dołączyć klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Napisz do nas